Home Vervolg Voet Risico Voet - Diabetische Voet
Risico Voet - Diabetische Voet
Onderwerp index
Risico Voet - Diabetische Voet
inhoud opleiding
Alle pagina·s

Deel deze informatie

Risico Voet - Diabetische Voet

Ben je een gediplomeerd pedicure en wil je je activiteiten en behandelingsmethoden verder gaan uitbreiden, dan verdient het aanbeveling om je te gaan Specialiseren. De meest voor de hand liggende en eveneens meest voorkomende voetafwijkingen kunnen met succes behandeld worden. De onderdelen die tot de Specialisatie Risico-voet behoren zijn onderverdeeld in:

  • Onderdeel :  Diabetische voet (dit onderdeel)
  • Onderdelen:  Reumatische voet  en Oudere, spastische en verwaarloosde voet.

Na het succesvol afleggen van de daarbij behorende examens ontvangt u een verklaring die recht geeft op inschrijving in het Kwalificatie Register Pedicure van de certificerende instelling Procert. Deze inschrijving blijft 5 jaar geldig, d.w.z. dat u binnen die 5 jaar alle onderdelen behorende bij het diploma Medisch Pedicure moet hebben behaald, zodat uw inschrijving omgezet kan worden naar een diploma Medisch Pedicure.

Risico-voet: Onderdeel : Diabetische Voet :
Door de groei van het aantal cliënten met diabetes is het voor de pedicuren, die zich hierin willen specialiseren, noodzakelijk om voor de behandeling van de voeten van deze cliënten een aangepaste specialisatie te volgen.

Deze specialisatie heeft tot doel:

  • De pedicure te bekwamen in het verantwoord behandelen van cliënten met suikerziekte. De opgave van de pedicure is onder meer om preventief te werk te gaan;
    En
  • Indien gewenst de contacten te verbeteren met andere hulpverleners; medische en para-medische specialisten.


 
RocketTheme Joomla Templates