Home Nieuws Opleiding in de Spotlight
Opleiding in de Spotlight

Een vijftigtal jaren al is Opleidingsinstituut Thomas in Den Bosch een begrip in opleidingsland.
Vele scholieren en cursisten hebben hun weg naar een van de opleidingen zoals schoonheidsverzorging, voetverzorging, diabetische voet, kappersopleiding, visagie, fotografie en voetreflexmassage  inmiddels gevonden.
Ook is Instituut Thomas al een hele tijd de opleidingsschool voor de omscholings/deeltijdcursus sportmassage.
De cursus sportmassage leidt op voor een landelijk erkend diploma die voor sportmasseurs, sportmasseuses en sportverzorgers(sters) een must is om met dat diploma een nieuwe stap te maken. Tijdens de sportmassage opleiding krijgen de cursisten een gedegen theoretische ondergrond met betrekking tot anatomie, fysiologie, EHBS-O en de theorie over de totale massage. Docenten met jarenlange ervaring staan borg voor een prima ondersteuning van deze opleiding.
 Tijdens de praktijklessen leren de cursisten buiten de algehele lichaamsmassage ook reanimatie, eerste hulp bij ongelukken en sportletsels, bandage- en tapetechnieken, en het testen van gewrichten en spieren. Een pittige opleiding dus.
De cursusduur is tien maanden, verdeeld over veertig lesblokken van drie uur, met aan het eind een landelijk theorie-examen en voor diegenen die dat met goed gevolg hebben afgelegd een landelijk praktijk-examen waarin de cursist laat zien adequaat te kunnen handelen in soms lastige situaties die zich onverwacht voordoen.
Bij een goede inzet is de cursus sportmassage dus binnen een jaar af te ronden.
De zelfstudiebelasting is ook een wezenlijk onderdeel van deze opleiding.
Dagelijks twee uurtjes aan theorie of praktijk besteden is geen overdreven luxe.
De docenten zullen daar ook steeds op hameren. Zij willen ook dat de leerling goed beslagen ten ijs komt. Kijk snel bij de opleiding SportMassage voor meer details gebruik hiervoor deze link.

 
RocketTheme Joomla Templates